سوابق کاری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تاریخچه

گروه فنی و مهندسی مهر صنعت البرز از سال 1380 در زمینه نصب و راه اندازی ماشین آلات تولید و بسته بندی صنایع غذایی کار کرده و در سال 1385 رسما در زمینه ساخت این ماشین آلات شروع به کار کرده است . و با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی در جهان صنعت ، استفاده از روشهای نوین تولید و سیستمهای جدید ارائه شده ، این گروه را بر آن داشته تا از این سیستمها بنحو مطلوب و شایسته استفاده نماید و در صدد گسترش فضای کار و تولید بیشتر و با کیفیت بالاتر باشد .

مهر صنعت البرز همیشه به روز می باشد . و هیچ موقع رقابت نمی کند بلکه رقابت بوجود می آورد . و سعی می کند با استفاده از تکنولوژیهای جدید تمام تولیدات خود را به روز و با دنیای تکنولوژی هم گام گردد .

 

ویژگی های مهر صنعت البرز

از ویژگی های مهم مهر صنعت البرز میتوان به تعهد این گروه در خصوص تحویل به موقع محصول با کیفیت و دقت مورد انتظار مشتری اشاره کرد . زیرا ما باور داریم که تعهد به کیفیت و مشتری بهترین شاخصه رسیدن به تولید انبوه و سودآوری است .

 

چرا ما را انتخاب کنید

ما برخوردار از دانش مهندسی طراحی و ساخت و تجربه سالها تلاش و کار عملی و آشنایی با صنایع غذایی ارمغانی است برای مشتریانی که انتخاب بهترین ، حق آنهاست.

 

خرید محصولات

مشتریان محترم می توانند با خرید آنلاین یا با حضور در شرکت و بازدید از دستگاه مورد نظر خرید خود را انجام دهند .

 

تولید

گروه فنی و مهندسی مهر صنعت البرز با تولید بعضی از ماشین آلات خطوط تولید صنایع غذایی توانسته برخی از مشکلات و نیازمندیهای این صنعت را به بازارهای خارجی بر طرف کند.

 

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی یکی از نکات مهمی است که مهر صنعت البرز هنگام تحویل دستگاه توجه خاصی دارد. رعایت نکات فنی دستگاه هنگام نصب و راه اندازی میتواند طول عمر دستگاه را بالا ببرد.

 

پشتیبانی و خدمات

از پشتیبانی و خدمات مهر صنعت البرز می توان به نصب و راه اندازی ، آموزش رایگان دستگاه و خدمات پس از فروش از جمله تامین قطعات یدکی و پشتیبانی فنی اشاره کرد.

 

مهر صنعت البرز

 گروه فنی و مهندسی مهر صنعت البرز با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات تولید و بسته بندی صنایع غذایی و دارویی در سال 1385 تاسیس گردید. این مجموعه بر پایه دانش بومی و تکیه برمهندسان خلاق و پرتلاش ایرانی توانسته محصولات با کیفیتی تولید کند که امکان رقابت با محصولات جهانی را دارد. امیدواریم رضایت شما مصرف کننده گرامی را جلب کرده باشیم.


عضویت در خبرنامه

مطالب اخیر