آسیاب شکر بزرگ
مخصوص آسیاب شکر و مواد معدنی
ظرفیت 1000کیلوگرم در ساعت

آسیاب شکر دارای فیلتر غبارگیر می باشد و نیازی به سیستم وکیوم غبارگیر ندارد. و دارای سیستم مگنت جهت جذب اشیاء فلزی می باشد .

ميكسر پودر
مخصوص مخلوط كردن انواع پودر
ظرفیت مخزن 300 کیلوگرم

میکسر پودر دارای شاسي و مخزن و تابلو برق از جنس استيل مي باشد.

نوار نقاله
مخصوص انتقال محصولات غذايي
ابعاد دستگاه قابل سفارش

سیستم انتقال: نوار مدولار پلاستيكي پله دار

محصول با کیفیت

هدف نهایی ما تولید محصولات با کیفیت ایرانیست تا بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب کرده و این امر را در فراسوی مرزهای ایران عزیزمان گسترش دهیم.

دقت در تولید

در روند تولید یک محصول صنعتی ، دقت و تاکید بر کیفیت امری حیاتی در تولید کالای مرغوب است که این موضوع در مجموعه ما جز اساسی تولید است.

طراحی مهندسی

در طراحی تمامی محصولات ما سعی شده است اصول یک طراحی کاملا علمی و مهندسی رعایت شود تا بازدهی محصول در حد بالایی قرار گیرد.

مطالب مربوط به ماشین آلات تولید و بسته بندی صنایع غذایی و دارویی

آشنایی‌با بسته‌بندی موادغذایی

در این مطلب با خط بسته بندی حبوبات و خشکبار و مواد غذایی متداول آشنا می شوید. بسته بندی عبارت است از هنر و علم آماده...


Category: صنایع غذایی و دارویی

ویژگیهای مهم مواد بسته‌بندی

مصرف کننده دوست دارد انچه می خرد ببیند و بنابراین شفا فیت وشیش های مانند بودن بسته های مواد غذا یی نیاز ضروری در بسته...


Category: صنایع غذایی و دارویی

صنعت بسته بندی

سعی داریم در این مطلب توضیحاتی پیرامون ، تاریخچه بسته بندی ، تعریف بسته بندی ،اهداف بسته بندی و عوامل موثر بر بسته...


Category: صنایع غذایی و دارویی

موادمورد استفاده‌در بسته‌بندی

مواد بسته بندی شده طوری طراحی شده اند که با سرعت های نفوذ پذیری معینی و همخوانی با سرعت تنفس سبزیهای بستهبندی شده می...


Category: صنایع غذایی و دارویی

گروه فنی و مهندسی مهر صنعت البرز تولید کننده
ماشین آلات تولید و بسته بندی صنایع غذایی و دارویی با کیفیت در ایران

ما مفتخریم تمامی مراحل طراحی و ساخت ماشین آلات تولید و بسته بندی صنایع غذایی و دارویی مهرصنعت البرز در میهن عزیزمان انجام شده و کالای رسیده به دست شما کاملا ایرانی است و تمامی استانداردهای لازم از سوی سازمانهای مربوطه را داراست. این امر لوحی در دفتر افتخارات مجموعه ماست که در مسیر جلب رضایت شما مشتریان گرامی پیموده ایم.

روی ما حساب کنید!

0/7

ما در کنار شما هستیم.

فروش یک کالا پایان معامله نیست، شروع یک تعهد است
mehr-sanat-guarantee.jpg
آدم هایی که مشورت می کنند، بهتر تصمیم می گیرند و کمتر اشتباه می کنند. برای خرید هر چیز کوچکی مثلا گوشی تلفن همراه با یک یا چند نفر انسان با تجربه در آن زمینه مشورت میکنیم تا دچار تصمیم اشتباهی در خرید نشویم. حال ما در کنار شمائیم تا در انتخاب و خرید خود در حوزه ماشین آلات تولید و بسته بندی صنایع غذایی و دارویی، تصمیم درست و عاقلانه ای بگیرید و با صرف هزینه مناسب بهترین انتخاب را داشته باشید.

پس از انتخاب درست و تهیه ماشین آلات تولید و بسته بندی صنایع غذایی و دارویی مورد نیاز خود ، این بار نوبت به نصب و راه اندازی این ماشین آلات می رسید. هر چند که درهر مجموعه صنعتی یک تیم فنی وجود دارد که موارد پیش آمده را برطرف نماید و مسائل مربوط به حوزه فنی را حل نماید، اما برای نصب و راه اندازی ماشین آلات خریداری شده خود می توانید روی ما حساب کنید و از مشاوره تلفنی و ایمیلی ما کمک بگیرید و در صورت تمایل می تواند نصب و راه اندازی از سوی ما انجام گیرد.

وقتی کالایی را تهیه میکنید مهم است به خدمات پس از فروش آن نیز توجه کنید. اگر دستگاهی که برای مجموعه خود تهیه میکنید دارای خدمات پس از فروش مناسبی نباشد ممکن است در تعمیر ، نگهداری و سرویس های دوره ای با مشکل مواجه شوید و با کوچکترین خرابی و اشکال در کار دستگاه مجبور به خارج کردن دستگاه از خط تولید شوید. حال اگر دستگاهی که تهیه میکنید دارای خدمات پس از فروش خوبی باشد با خیال راحت دستگاه را استارت میکنید! با ما خیالتان راحت خواهد بود.

ویژگی محصولات ما

رعایت استاندارد GMP جهت حفظ ایمنی موادغذایی و دارویی در تولید محصول کاملا سالم و بهداشتی
دانش بومی تولید دستگاه های صنایع غذایی و دارویی حاصل تلاش مهندسان ایرانی
استفاده از قطعات و لوازم با کیفیت عامل افزایش کیفیت و بازدهی بالای دستگاهها و محصولات ما
قیمت تمام شده پایین تر نسبت به نمونه های خارجی و در مواردی با کیفیت بالاتر از آنها

با ما بهتر تولید کنید!

Food_production_line_1.jpg

برخی از مشتریان ما

مشتریان مهرصنعت البرز

مهر صنعت البرز


گروه فنی و مهندسی مهر صنعت البرز با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات تولید و بسته بندی صنایع غذایی و دارویی در سال 1385 تاسیس گردید. این مجموعه بر پایه دانش بومی و تکیه برمهندسان خلاق و پرتلاش ایرانی توانسته محصولات با کیفیتی تولید کند که امکان رقابت با محصولات جهانی را دارد. امیدواریم رضایت شما مصرف کننده گرامی را جلب کرده باشیم.

مطالب اخیر

ما از دغدغه شما مدیران آگاهیم و محصولی را عرضه میکنیم که خواسته شما را کاملا پاسخگو بوده و نگرانی های شما بابت کیفیت، قیمت و خدمات پس از فروش را برطرف کند و با خیالی آسوده به تولید خود بپردازید. ما در کنارشمائیم و از خدمت رسانی به شما خرسندیم.

آسوده خاطر باشید