سوابق کاری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تاریخچه

گروه فنی و مهندسی مهر صنعت البرز از سال 1380 در زمینه نصب و راه اندازی ماشین آلات تولید و بسته بندی صنایع غذایی کار کرده و در سال 1385 رسما در زمینه ساخت این ماشین آلات شروع به کار کرده است . و با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی در جهان صنعت ، استفاده از روشهای نوین تولید و سیستمهای جدید ارائه شده ، این گروه را بر آن داشته تا از این سیستمها بنحو مطلوب و شایسته استفاده نماید و در صدد گسترش فضای کار و تولید بیشتر و با کیفیت بالاتر باشد .

مهر صنعت البرز همیشه به روز می باشد . و هیچ موقع رقابت نمی کند بلکه رقابت بوجود می آورد . و سعی می کند با استفاده از تکنولوژیهای جدید تمام تولیدات خود را به روز و با دنیای تکنولوژی هم گام گردد .

 

ویژگی های مهر صنعت البرز

از ویژگی های مهم مهر صنعت البرز میتوان به تعهد این گروه در خصوص تحویل به موقع محصول با کیفیت و دقت مورد انتظار مشتری اشاره کرد . زیرا ما باور داریم که تعهد به کیفیت و مشتری بهترین شاخصه رسیدن به تولید انبوه و سودآوری است .

 

چرا ما را انتخاب کنید

ما برخوردار از دانش مهندسی طراحی و ساخت و تجربه سالها تلاش و کار عملی و آشنایی با صنایع غذایی ارمغانی است برای مشتریانی که انتخاب بهترین ، حق آنهاست.

 

خرید محصولات

مشتریان محترم می توانند با خرید آنلاین یا با حضور در شرکت و بازدید از دستگاه مورد نظر خرید خود را انجام دهند .

 

تولید

گروه فنی و مهندسی مهر صنعت البرز با تولید بعضی از ماشین آلات خطوط تولید صنایع غذایی توانسته برخی از مشکلات و نیازمندیهای این صنعت را به بازارهای خارجی بر طرف کند.

 

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی یکی از نکات مهمی است که مهر صنعت البرز هنگام تحویل دستگاه توجه خاصی دارد. رعایت نکات فنی دستگاه هنگام نصب و راه اندازی میتواند طول عمر دستگاه را بالا ببرد.

 

پشتیبانی و خدمات

از پشتیبانی و خدمات مهر صنعت البرز می توان به نصب و راه اندازی ، آموزش رایگان دستگاه و خدمات پس از فروش از جمله تامین قطعات یدکی و پشتیبانی فنی اشاره کرد.

 


 

مهر صنعت البرز

 گروه فنی و مهندسی مهر صنعت البرز با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات تولید و بسته بندی صنایع غذایی و دارویی در سال 1385 تاسیس گردید. این مجموعه بر پایه دانش بومی و تکیه برمهندسان خلاق و پرتلاش ایرانی توانسته محصولات با کیفیتی تولید کند که امکان رقابت با محصولات جهانی را دارد. امیدواریم رضایت شما مصرف کننده گرامی را جلب کرده باشیم.


مطالب اخیر سایت